Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılmasıyla eşyaların zarar görmeleri ve uzun zaman alması sonucunda nakliyat sektöründe Ordu evden eve nakliyat olarak bir uzmanlık alanının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Ordu Nakliyat olarak bizlerde bu alanda uzmanlaşmış geniş ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Modern teknolojiden ve geliştirilen yeni nakliyat yöntemlerinden yararlanmaktayız. Deneyimli bir firma olarak eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınması için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Nakliyat ihtiyacının her an olabileceğini bilmekte ve bunun için de özveri ile 7/24 olarak çalışmaktayız.

Eşya taşıma sırasında eşyaların zarar görme nedeni doğru şekilde koruma altına alınmamasıdır. Bu bilginin ışığında eşya paketleme işlemini bu alanda eğitim almış personelimiz uygun malzeme kullanarak yapmaktadır. Kırılma ihtimali çok olan eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır. Taşınma sırasında zaman kaybı yaşanmasına neden olan bir diğer etken ise eşyaların yerleştirilmesidir. Bu zaman kaybının yaşanmasını önlemek için de eşyaların yerleştirilmesi için destek vermekteyiz. Bu şekilde minimum zaman kaybı ve yorgunluk ile evinizi ya da ofisinizi taşıyabilmenizi sağlamaktayız.

Ordu Şehirler Arası Nakliyat

Kimi zaman yaşadığınız şehirden farklı bir şehre taşınmanız gerekebilir. Bu durumda eşyaların uzun süre yolda olacak olması nedeniyle azami dikkat gerekmektedir. Ordu şehirler arası nakliyat hizmetinde içleri köpüklü kapalı kasa ve yeni model araçlar kullanmaktayız. Profesyonel sürücülerimiz araçları kullanmakta ve en düzgün yollardan hedef noktaya ulaştırmaktadır. Bu sırada olabilecek kazaların da farkında olarak sigortayı da ihmal etmemekte sigortalı nakliyat yapmaktayız. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlayarak bir hasar olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.

Kentsel dönüşümün hızla devam ediyor olmasıyla binalar çok katlı olarak yapılmaktadır. Bu binaların merdivenlerinin de eşya taşımaya uygun olmadığı bilinmektedir. Firma olarak bizlerde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırmak için Ordu asansörlü nakliyat yapmaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun bütçenize yüksek maliyetler getirmemesi için ücretsiz ekspertiz yapmakta ve en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Güvenilir bir firma olarak tam belirttiğimiz süre içinde nakliyatı tamamlamakta ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.