Ofis Taşımacılığı

İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerinizi bazı zamanlarda farklı bir adrese taşımanız gerekebilir. Bu durumda profesyonel Ordu ofis taşımacılığı hizmeti almanız eşyaların zarar görmemesi açısından önem taşımaktadır. Ordu nakliyat olarak bu konuda özel eğitim almış olan ekiplerimiz ile eşyalarınızın şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da hasar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Firmamız ile iletişime geçmenizin ardından yetkili arkadaşlarımız ofisinize bir ziyaret gerçekleştirmektedir. Bu ziyarette eşyaları görmekte ve miktarına göre taşınma planı oluşturmaktayız. Ayrıca bütçenize uygun olacak şekilde fiyat teklifini hazırlamaktayız. Teklifimizi onaylamanızın ardından bunu yazılı bir sözleşme haline getirmekte ve nakliyenin bitmesinin ardından ekstra maliyetler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktayız.

İşimizi sıfır hatayla ve garantili olarak yapıyor olmamız ile firmamıza gelen talepler artmaya devam etmektedir. Şehrimizin yanında çevre illerden de talepler almaktayız. Bu taleplerin tam zamanında karşılanması için büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Ayrıca 7/24 özveri ile çalışmakta ve işlerinizin aksamaması için nakliyeyi kısa sürede tamamlamaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte ve bu şekilde eşyaların trafikte olduğu süre boyunca da koruma altında olmasını sağlamaktayız.

Ordu Eşya Paketleme

Ofis eşyalarının çok kıymetli olduklarını bilmekte Ordu eşya paketleme işlemini firmamızın deneyimli ekipleri ile gerçekleştirmekteyiz. Kıymetli evraklarınız için özel kilitli kasalar kullanmaktayız. Ofis eşyalarının birbirine benzer olmasıyla karışmasını önlemek için de her masanın ayrı olarak toplanmasına dikkat etmekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını olduğu gibi yeni ofiste montajını da firmamızın ustaları tarafından gerçekleştirmekteyiz. Yeni ofise eşyaları kısa sürede taşımakta ve isteğinize bağlı olarak yerleştirmenin ardından işimizi tamamlamaktayız.

Ofislerin genellikle İşhanları, plazalar gibi çok katlı binalarda olması nedeniyle firmamız asansörlü nakliyat yapmaktadır. Bu şekilde üst katlarda olan eşyaların araçlara alınması için bina merdivenlerinin kullanılmasına gerek kalmamaktadır. Eşyaları güvenli bir şekilde araçlara alınmakta ve sürücülerimizde araçları en düzgün yollardan yeni adrese ulaştırmaktadır. Eşyaların trafikte olduğu süre içinde trafikte istenmeyen kazaların olma ihtimaline karşılık Ordu sigortalı nakliyat yapmaktayız. Bir kaza olması halinde bunun sizler için bir sıkıntıya neden olmasını önlemekteyiz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.