Blog

Altınordu Evden Eve Nakliyat

Köklü bir nakliyat firması olarak Altınordu evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak vermekteyiz. Eşyalarınızın nakliye sırasında hasar görmemesi için sıfır hata ile çalışmakta ve maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Ordu nakliyat firmamızın sunduğu kaliteli hizmet ile evini ya da ofisini sorunsuz olarak taşıyan kişilerden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. İlçemizde ve ilimizin diğer ilçelerine taşınmanızda olduğu gibi farklı bir şehre taşınmanız gerektiğinde de memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Özveri ile 7/24 özveri ile çalışarak üstlendiğimiz nakliyatları en kısa sürede tamamlamaktayız.

Güvenilir ve kurumsal bir nakliyat firması olarak her müşterimiz için özel nakliyat çözümleri oluşturmaktayız. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Yetkili arkadaşlarımız bu ziyaret ile bütçenize uygun olan fiyat teklifini hazırlamaktadır. Teklifi onaylamanızın ardından ise taşınma planı eşyaların miktarına ve yeni taşınacağı adresin bilgisine göre oluşturulmaktadır. Belirlenen günde yeterli sayıda personelden oluşan ekibimiz adresinize gelmektedir.

Altınordu Asansörlü Nakliyat

Nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi için eşya paketleme işlemi firmamızın bu konuda eğitimli personeli tarafından yapılmaktadır. Her eşya kendi cinsine uygun teknik ile paketlendikten sonra ise evinizin üst katlarda olması halinde Altınordu asansörlü nakliyat yapılmaktadır. Nakliye gününde bina önüne getirilen portatif yük asansörü kurulmaktadır. Asansör kurulduktan sonra nakliyeye hazırlanan eşyalar liftlere yüklenerek araçlara alınmaktadır. Araç içinde de dikkatle istiflenerek yeni adresine nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Burada da evin üst katlarda olması halinde asansör sistemi kullanılmaya devam edilmektedir. Bu şekilde eşyaların taşınması için kol gücünün kullanılmaması çeşitli risklerin ortaya çıkmasını önlemektedir.

Deneyimli bir firma olarak nakliye sırasında eşyaların maksimum koruma altında olmasını sağlamaktayız. Bunun yanında istenmeyen kazaların olma ihtimaline karşın sigortayı da ihmal etmemekteyiz. İşini titizlikle yapan profesyonel ekibimiz eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadır. Yapılan sigortanın poliçesi size teslim edilerek bu şekilde bir kaza olursa ne yaparım endişesi yaşamanız önlenmektedir. Altınordu sigortalı nakliyat ilave ücret alınmadan bütün müşterilerimize sunulmaktadır. Evinizin ya da ofisinizin size özel nakliyat çözümleri ile taşınması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş