Eşya Depolama

Köklü bir nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyaları için güvenli depolarımız ile Ordu eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde bir süre için kullanmayacağınız eşyalarınızın güvenli bir depoda kalmasını sağlamaktayız. Şehir merkezine yakın olan depolarımızda eşyalarınız gerektiği süre boyunca kalmaktadır. Bu hizmetimiz ile tüm ev ya da ofis eşyalarınızı olduğu gibi eşyalarınızın bir miktarını da koruma altında saklayabilirsiniz. Bir süre için yurt dışında yaşayacak olan kişiler, eski evlerini acil boşaltması gerektiği halde yeni evi henüz hazır olmayan kişiler için pratik çözüm olmaktadır. Ofislerini mevsimlik olarak kullanan kişilerde ofisin kapalı olduğu süre boyunca eşyaların çalınması ya da başka bir neden ile zarar görmemesi için bu hizmetimizden yararlanmaktadırlar.

Eşyalarınız için bu şekilde bir çözüm aradığınızda Ordu Nakliyat firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Eşyaların miktarını ve ne kadar süre için kalacağına dair gerekli bilgileri alacak olan yetkili arkadaşlarımız bütçenize en uygun olan fiyat teklifini sunacaklardır. Ardından firmamızın Ordu eşya paketleme alanında deneyimli ekibi adresinize gelecek ve eşyaların paketlemesini yapacaklardır. Ardından kendi araçlarımız ile eşyaları depolarımıza getirecek ve kendilerine ayrılan bölüme yerleştireceklerdir. Eşyalarınızı almak istediğinizde de yine kendi araçlarımız ile istenen adrese teslim etmekteyiz.

Ordu Sigortalı Nakliyat

Kurumsal bir firma olarak bütün müşterilerimizin eşyaları için maksimum düzeyde koruma önlemleri almaktayız. Bunun yanında istenmeyen kazaların olabileceğini bilmekte ve bunun için tüm hizmetlerimizi sigorta kapsamında sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz yapmakta ve eşyaların gerçek değerini belirlemekteyiz. Yapılan sigorta ile bir kaza olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Firmamız tüm müşterilerine sigorta desteğini ücretsiz olarak vermektedir. Ordu sigortalı nakliyat yaptırmak için ilave ücret ödenmesine gerek yoktur.

Nakliyat sırasında eşyalar çoğu zaman üst katlarda olmaktadır. Bu durumda kol gücü ile eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çeşitli riskler çıkmaktadır. Yaptığımız asansörlü nakliyat ile bu riskleri ortadan kaldırmaktayız. Araç filomuzu sürekli büyütmekte ekiplerimizi de genişleterek verdiğimiz kaliteli hizmete gelen taleplerin tam zamanında karşılanmasını sağlamaktayız. Garantili olarak verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşerek alabilirsiniz.