Blog

Fatsa Evden Eve Nakliyat

Evinizi ya da ofisinizi kimi zaman farklı bir adrese taşımanız gerekebilmektedir bu durumda ise eşyaların zarar görme ihtimali büyük stres nedeni olmaktadır. Bu stres nedenini ise Ordu Nakliyat firmamız işini hatasız yapıyor olması ile ortadan kaldırmaktadır. Fatsa evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda firmamızı tercih etmeniz halinde deneyimli ve kurumsal bir firma ile çalışmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Firmamızın dinamik ekipleri teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden yararlanmakta eşyalar için maksimum koruma sağlamaktadır. Ev taşımanın getirdiği zaman kayıplarını da hızlı olarak işimizi tamamlıyor olmamız ile minimuma indirmekteyiz.

Taşınmanın bütçenize yüksek maliyetler getirmemesi için size özel çözümler üretmekteyiz. Bunun için nakliyat yapılmadan önce evinizi ziyaret etmekte ve ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Yapılan ekspertiz ile fiyat teklifi hazırlanmakta onayınızın alınmasının ardından ise taşınmanın sorunsuz gerçekleşmesi için planlama yapılmaktadır. Bu plan yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile gerçekleştirildiğinden taşınma sırasında sizin eşyaların başında olmanıza gerek kalmamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimiz ile nakliyenin tamamlanmasının ardından sürpriz maliyetler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktayız.

Fatsa Şehirler Arası Nakliyat

Evinizi genellikle aynı şehir içinde taşımanız gerekmekle birlikte kimi zaman farklı bir şehre de taşınmanız gerekebilir. Bu durumda firmamızın sunduğu Fatsa şehirler arası nakliyat hizmeti eşyalarınızın hasar görmeden yeni şehrinize ve yeni evinize taşınmasını sağlamaktadır. Ülkemizin hiçbir il ve ilçesi için uzak dememekte sizler için hizmet götürmekteyiz. Eşya paketleme desteğimiz ile eşyaların nakliye sırasında hasar görmemesi adına kaliteli malzeme ve doğru teknikler ile koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Sektöre getirdiğimiz yenilikler arasında ise eşyaların yeni evinizde yerleştirilmesi bulunmaktadır. Bu konuda eğitimli personelimiz eşyaları yerleştirerek bunun için yaşanacak zaman kaybının ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Hizmetlerini garantili olarak veren firmamız müşterilerinin eşyalarını kendi eşyası gibi görmektedir. Bu nedenle sigortayı da asla ihmal etmemekteyiz. Üstlendiğimiz her nakliyatta sigortayı önceden yapmakta ve olabilecek kazalara karşı önlem almaktayız. Fatsa sigortalı nakliyat yaparak sizin de içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Özveri ile yılın her günü çalışarak sizler için ürettiğimiz çözümleri öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş