Blog

Ordu Nakliyat Firmaları

Ordu nakliyat firmaları arasından kendini Ordu nakliyat hizmeti ile öne çıkartan firmamız, sunduğu sigortalı hizmet kapsamında eşyalarınızın hiçbir koşulda zarar görmeden, zarar görseler bile maddi kayıp yaşanmadan yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılığın yanı sıra eşya paketleme, eşya depolama, asansörlü nakliye gibi hizmetler de sunan firmamız tüm işlemlerinde müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir.

Ev taşımacılığının zorluklarını ve bu sürecin en ufak bir zarar bile görmeden atlatılmasını bilen firmamız bu Ordu nakliyat konusunda öne çıkan firmaların başında gelmektedir. Ev taşımacılığında dikkatli olunmadığında pek çok sorunla karşılaşıldığı için sunduğumuz hizmetler ile bu süreci en rahat şekilde atlatabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında Sık Yapılan Hatalar

Ordu nakliyat firmaları olarak sektör içerisinde eşya sahipleri tarafından sık yapılan yanlışlardan bahsetmek, nakliye sürecinin firmamız tarafından nasıl özenli bir şekilde yapıldığının kanıtı olacaktır. Bu kapsamda nakliye konusunda müşterilerin mağdur olmasını sağlayan noktalar;

  • Yanlış paketleme yapılması; bu yüzden eşyalar daha haneden dahi çıkmadan zarara uğramaktadır. Eşya sahiplerinin kendilerinin ya da işinin ehli olmayan kimseler tarafından yapılan bu tür paketlemeler yüzünden eşyalarınız gerek taşıma gerekse araç içindeki nakliye esnasında ciddi zararlar görebilmektedir. Firmamız bu durumların önüne geçmek için özenli eşya paketleme hizmeti de sunmaktadır.
  • Başka eşyalar ile taşıma yapılması; nakliye sektöründe maliyeti düşürmek adına sık yapılan ancak müşterilerin mağdur olmasına sebep olan başka eşyaların bir arada taşınması firmamız tarafından kesinlikle yapılmamaktadır. Böylelikle eşyaların karışmasının, deforme olmasının, bozulmasının önüne geçilmektedir.

Ev Taşımacılığını Kolay Hale Getiren Yöntemler

Ordu nakliyat firmaları olarak sektörün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru olarak bildiğimiz için en pratik ve güvenilir yöntemleri sunmaktayız. Güler yüzlü kadrosu ve aynı zamanda ekonomik fırsatları ile öne çıkan firmamız, taşımacılığı daha güvenli ve ekonomik hale getirmek için asansörlü nakliye hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız, normal şartlar altında çarpma, merdivenlerde zarar görme gibi pek çok olumsuzluğa uğrayabilecekken, bu hizmetimiz ile zararları ortadan kaldırıyoruz. Ordu asansörlü nakliye hizmetinden yararlanmak ve fiyatları öğrenmek için ilgili kanallar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş