Şehirler Arası Nakliyat

Yeni bir şehre taşınmak profesyonel destek alınarak sıkıntısız olarak gerçekleştirilebilecek bir süreç olmaktadır. Ordu Nakliyat firmamız uzun yıllardır verdiği üstün kalitede hizmet vermektedir. Ordu şehirler arası nakliyat bu alanda uzman ekiplerimiz ve yeni model araç filomuz ile gerçekleştirilmektedir. Taşınma mümkün olan en kısa sürede tamamlanarak yaşanan stresin de kısa sürede ortadan kalkması sağlanmaktadır. Eşyaların hasar görmeden taşınabilmesi için maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Bu hizmeti almak için firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz ekspertiz yaparak bütçenize uygun olan fiyatları bulmanızı sağlamaktayız.

Kurumsal bir firma olarak planlı çalışmakta ve her nakliyat için yapılan özel planlamayı yetkili arkadaşlarımız koordine etmektedir. Taşınmanın bütün detayları uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmekte ve bu şekilde yorulmadan evinizi taşımanız mümkün olmaktadır. Eşyaların koruma altında taşınması için paketleme ve ambalajlama işlemini kendi personelimiz ile yapmaktayız. TSE standartlarında malzeme kullanmakta her eşya için uygun ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Eşyaların toplanması kadar yerleştirilmesi de çok yorucudur bu yorgunluğun yaşanmaması için eşyaların yerleştirilmesi için de hizmet vermekteyiz.

Ordu Sigortalı Nakliyat

Sizler için çok kıymetli olan eşyalarınızın nakliye sırasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemi almaktayız. Bunun yanında özellikle trafikte istenmeyen kazaların olabileceğini bilmekteyiz. Bu önlenemeyen kazalarda ortaya çıkabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından karşılanması için Ordu sigortalı nakliyat yapmaktayız. Ekiplerimiz nakliye günü adresinize geldiği andan itibaren sigortayı başlatmakta ve ekiplerimiz eşyaları yeni adresinize taşıdıktan ve yerleştirdikten sonra ayrılana kadar da devam etmektedir. Diğer nakliyat firmaları gibi sigortayı sadece sözde yapmamakta nakliyat öncesinde sigorta poliçesini yapılan anlaşmanın bir nüshası ile birlikte teslim etmekteyiz. Bu sayede içinizin rahat olacağı bir taşınma süreci yaşamanızı sağlamaktayız.

Evinizi ya da ofisinizi çok kısa bir sürede boşaltmanız gerekebilir ama yeni taşınacağı adres ise henüz hazır olmayabilir. Bu durumda ise firmamız sizlere Ordu eşya depolama hizmetini sunmaktadır. Yeni adresinizi hazır olana kadar depolarımızda eşyalar güvenli bir şekilde beklemektedir. Belirlenen günde de yeni adresinize nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.