Sigortalı Nakliyat

Evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için en büyük stres nedeni eşyaların zarar görme ihtimalidir. Yaşanan bu stresi önlemek için Ordu Nakliyat firmamız Ordu sigortalı nakliyat yapmaktadır. Pek çok nakliyat firması bu şekilde hizmet verdiğini belirtmektedir. Oysa bir kaza olduğunda bunun gerçek olmadığı yaşanan sıkıntılar ile anlaşılmaktadır. Firmamız ise bu konuda çok titiz davranmakta yapılan ücretsiz ekspertiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadır. Yapılan sigortanın poliçesi size teslim edilmekte ve bu şekilde içinizin bütün nakliyat boyunca rahat olmaktadır. Nakliyat için firmamızı tercih ettiğinizde ekiplerimiz adresinize gelmeden önce başlatılan sigorta taşınma işlemi tamamlanıp ekiplerimiz adresinizden ayrılana kadar devam etmektedir.

Genellikle yapılan bu sigorta ilave bir önlem olarak kalmaktadır çünkü firmamız eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için maksimum düzeyde önlemler almaktadır. Taşınma süresinin uzun sürmesinin yaşanan stresi arttıracağını bilmekte ve bunun için geniş ekipler ile hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Ordu Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü gün geçtikçe gelişmeye devam ederken firmamız Ordu evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış ve bütün müşterilerinin memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. Taşınma sırasında yorulmamak ve eşyalarınızın zarar görmemesi için firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Yapılacak planı yetkili arkadaşlarımız koordine edecek ve sizlerin gereksiz zaman kaybı yaşamanızı da önleyeceklerdir. Sizler sadece özel eşyalarınızı toplayacak geri kalanı eşya paketleme işlemi ise firmamızın eğitimli ekipleri tarafından gerçekleştirilecektir. Eşyaların toplanma işlemi bittikten sonra yeni model, içleri süngerle kaplanmış araçlar ile yeni adresinize doğru yola çıkacaktır.

Kentsel dönüşüm devam ederken binaların artık çok katlı olması modern teknolojinin kullanılması zorunluluğunu ortaya koymuştur. Çünkü eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında çeşitli kazalar olabilmektedir. Bu kazaların olmaması için firmamız sahip olduğu portatif yük asansörlerini kullanmaktadır. Taşınma gününde bina önüne getirilen asansör kurulmakta ve nakliyeye hazırlanan eşyalar bu şekilde araçlara alınmaktadır. Ordu asansörlü nakliyat yapmaya yeni evinizin de üst katlarda olması halinde devam etmekteyiz. Garantili olarak sunduğumuz hizmetimiz ile sorun yaşamadan evinizi taşımak için iletişime geçebilirsiniz.