Blog

Ünye Evden Eve Nakliyat

Eskiden ev taşımak yorucu ve sıkıntı verici bir süreçti Ordu Nakliyat firmamız bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Ünye evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte yorulmadan sıkıntı yaşamadan evinizi taşımanızı sağlamaktadır. Dinamik ekibimiz teknolojiyi yakından takip etmekte ve yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları ile eşyalar için güvenli olduğu kadar konforlu bir nakliyat süreci de oluşturulmaktadır. Firmamıza ilçemizden olduğu gibi kentimizin bütün ilçelerinden de talepler gelmektedir. Bizlerde gelen taleplerin tam zamanında karşılanması için özveri ile 7/24 çalışmaktayız.

İşimizi sıfır hata ile yapmak için ekiplerimizi düzenli eğitimlerden geçirmekteyiz. Yapılan testlerde en ufak bir hata yapan kişilerin kadromuzda olmasına izin vermemekteyiz. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Bu şekilde nakliyat öncesinde maliyetin belirlenmesini sağlamaktayız. Sunduğumuz fiyat teklifini onaylamanızın ardından bunun yazılı sözleşmeye dönüşmesini sağlamaktayız. Bu sayede nakliyenin hangi şartlarda yapılacağından ve tamamlanmasının ardından ilave maliyetler çıkmayacağından emin olmanız mümkün olmaktadır.

Ünye Eşya Paketleme

Ev taşımanın yorgunluğa neden olma nedenleri arasında en önde eşya toplama yer almaktadır. Ünye eşya paketleme işlemi firmamızın bu alanda eğitimli ve deneyimli personeli ile yapılmaktadır. Bu da eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanızın önüne geçmektedir. Bu işlemi firmamızın yapıyor olmasıyla uygun teknikler ve TSE standartlarında malzeme kullanılmakta ve eşyalar için maksimum koruma sağlanmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar için içleri köpükle kaplanmış kutular kullanılmaktadır. Eşyaların yeni evinize nakliyesi gerçekleştirildikten sonra ise yerleştirilmesi işlemi de yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlemin yapılmasıyla eviniz normal hayatınıza devam etmeniz için hazırlanmakta ekiplerimiz işlerini tamamladıktan sonra evinizden ayrılmaktadır. Günümüzde binaların çok katlı olarak yapıldıkları görülmekte ve bu binaların merdivenleri ise eşya taşımaya uygun olmamaktadır. Yük asansörü de olmadığından eşyalar merdivenlerden taşınırken zarar görebilmektedir. Bu sıkıntının yaşanmaması için firmamız Ünye asansörlü nakliyat yapmaktadır. Kullandığımız portatif yük asansörleri ile eşyalar güvenli olarak ve kısa sürede araçlara alınmaktadır. Yeni evinde üst katlarda olması halinde asansör sistemlerini kullanmaya devam etmekte ve eşyalarınız en ufak bir hasar görmeden taşınmanızı sağlamaktayız.

Bu gönderiyi paylaş