Eşya Paketleme

Nakliyat sektöründe deneyimli bir firma olarak müşterilerimizin eşyalarının maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Bunun için aldığımız önlemler arasında Ordu eşya paketleme ilk sırada yer almaktadır. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerektiğinde Ordu Nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde eşyaları nakliye için toplamanıza gerek yoktur. Sizlerin sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Geri kalan bütün eşyaları bu konuda eğitim almış işini sıfır hata ile yapan ekiplerimiz toplamaktadır. TSE standartlarında malzeme kullanmakta ve bu şekilde eşyaların nakliye sırasında sürtünme ve düşme gibi durumlar ortaya çıktığında hasar görmesi önlenmektedir.

Ev eşyalarının farklı cinslere sahip olduğu bilinmektedir. Bu nedenle her eşya için cinsine uygun teknik kullanılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar içleri köpüklü kutulara koyularak ilave önlemler alınmaktadır. Bu şekilde koruma altına alınan eşyaların yeni evinize nakliyesinin yapılmasının ardından ise burada yerleştirilmesi işlemi yine uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerimiz ile ev taşıma sırasında en büyük yorgunluk nedeni olan toplama ve yerleştirme işlemlerini yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Ordu Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın bütün detaylarını bilen deneyimli bir firma olarak Ordu evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak vermekteyiz. Bu şekilde nakliye sırasında eşyalarım zarar görecek mi endişesi yaşanmasına gerek kalmamaktadır. Taşınma stresinin bir an önce ortadan kalkması amacıyla işinde uzman geniş ekipler ile çalışmaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenileyerek eşyaların araç içinde de koruma altında olmasını sağlamaktayız. Araçlarımız kapalı kasalı, içleri süngerle kaplanmıştır. Eşyaların trafikte olduğu süre boyunca iklim şartlarından zarar görmemesi sağlanmaktadır. Profesyonel sürücülerimizi araçları mümkün olan en düzgün ve kısa yollardan hedef noktaya ulaştırmaktadır.

Şehir içinde ve şehirler arasında taşınmanız gerektiğinde firmamız sigortayı ihmal etmemektedir. Kurumsal bir firma olarak eşyaların gerçek değeri yapılan ekspertiz ile belirlenmektedir. Ardından nakliyat başlamadan önce sigorta yapılmaktadır. Ordu sigortalı nakliyat yapmakta ve bunun poliçesini de sizlere teslim etmekteyiz. Her nakliyatın farklı maliyetinin olduğunu bilmekte ve bunun için size özel fiyat çözümleri üretmekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sizler için de özel nakliyat çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.