Parça Eşya Taşımacılığı

Yüzölçümü çok büyük bir ülkede yaşamaktayız bu nedenle nakliyat maliyetleri yüksek olabilmektedir. Bu yüksek maliyetlerin bütçelerinize yüksek maliyetler getirmemesi için sunduğumuz hizmetler arasında Ordu parça eşya taşıma bulunmaktadır. Bu şekilde aynı yönde taşınacak olan eşyaları aynı araca yükleyerek maliyetin düşmesini sağlamaktayız. Bu alanda uzman kadromuz ve içleri geniş yeni model araçlarımız ile parça eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden istediğiniz adrese nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz bu uygun fiyatlı hizmet ile bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişiler aradıkları çözümü bulmaktadır.

Bu hizmetimiz ile evinizin ya da ofisinizin de taşınması ile bütçenizin zorlanmasını önleyebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde taşınacak olan eşyanın miktarını görmek ve fiyat teklifini sunmak için yetkili arkadaşlarımız tarafından ücretsiz ekspertiz yapılmaktadır. Sunulan teklifin kabul edilmesinin ardından da gerekli planlama yapılarak size bu konuda bilgi verilmektedir. Sektörün en güvenilir firması Ordu Nakliyat olarak tam söz verdiğimiz saatte gelerek eşyaları almakta ve yine belirttiğimiz saatte istenen adrese teslimini yapmaktayız.

Ordu Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların nakliyesi yapılırken hasar görmemesi birinci önceliğimizdir. Bunun için miktarı ne kadar olursa olsun Ordu eşya paketleme ve ambalajlama firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyanın cinsine uygun olarak yapılacak eşya paketleme ile nakliyeye hazırlanan eşyalar araç içinde ona ayrılan bölüme yerleştirilmektedir. Bu sırada bir karışıklık olmaması için yetkili personelimiz tarafından gerekli denetim yapılmaktadır. Eşyaların üst katlarda olduğu durumlarda ise kol gücü kullanılmamakta bunun yerine asansörlü nakliyat yapılmaktadır. Firmamızın portatif yük asansörü bina önüne getirilerek kurulmakta ve eşyalar asansörün liftlerine koyularak araca yüklenmektedir.

Şehir içinde ya da şehirler arasında olması fark etmeksizin bütün nakliyat hizmetlerimizi sigorta kapsamında yapmaktayız. Ordu sigortalı nakliyat yapma sırasında eşyaların gerçek değerinden olmasına önem vermekteyiz. Bu şekilde istenmeyen bir kaza olması halinde eşyaların gerçek değeri sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Her nakliyatın ayrı bir maliyeti olduğunu bilerek belli bir fiyat listesi ile çalışmamaktayız. Bunun yerine her müşterimiz için özel çözümler üretmekteyiz. Sizin için üreteceğimiz nakliyat çözümleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.