Asansörlü Nakliyat

Gelişen teknolojiden yararlanan Ordu Nakliyat firmamız eşyalarınız için güvenli olduğu kadar konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktadır. Sahip olduğumuz portatif yük asansörleriyle Ordu asansörlü nakliyat yapmaktayız. Bu şekilde eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında düşme ve sürtünme gibi nedenler ile zarar görme riskini ortadan kaldırmaktayız. Bina merdivenlerinin kullanılması sırasında bina sakinleriyle de çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunları da merdivenleri kullanmayarak önlemekteyiz. Bu nakliyat yöntemini kullanarak nakliyat süresini kısaltmakta ve taşınmanın kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız.

Günümüzde rezidanslar ve plazalar gibi çok yüksek binaların çoğaldığı görülmektedir. Sahip olduğumuz son teknoloji asansörler ile bu binaların üst katlarında yaşayan kişilerinde sorun yaşamadan taşınmasını sağlamaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde yapılan ücretsiz ekspertiz sırasında eşyaların kaçıncı katta olduğuna da bakılmakta ve yapılacak taşınma planına gerekiyorsa asansör kullanımı da eklenecektir. Nakliyatın yapılacağı gün bina getirilen asansörün kurulumu yapıldıktan sonra da eşyalar liftlerine yüklenerek araçlara alınmaktadır. Yeni adresinde bu şekilde üst katlarda olması halinde asansör sistemi kullanılmaya devam edilmektedir.

Ordu Şehir İçi Nakliyat

Yaşadığımız şehirde kimi zaman evinizi ya da ofisinizi farklı bir adrese taşımanız gerekmektedir. Bu durumda eşyaların hasar görmeden taşınması için sunduğumuz Ordu şehir içi nakliyat hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz ile kısa sürede nakliye gerçekleştirilecek ve zaman kaybı yaşanmadığı gibi eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınması da mümkün olacaktır. Nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi için bu konuda eğitimli personelimiz tarafından paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. TSE standartlarında malzeme ve her eşya için uygun teknik kullanılmaktadır. Firma olarak müşterilerimizin en az zaman kaybı yaşamasını sağlamak adına eşyaların yerleştirilmesi işlemini de yapmaktayız.

Köklü bir nakliyat firması olarak işimizi sıfır hata ile yapmaktayız. Bunun yanında eşyaların trafiğe çıktığı anlarda kazalar olabileceğini bilmekteyiz. Bu şekilde bir kaza olduğunda eşyaların hasar görmesi halinde bunun sizler ve firmamız için sıkıntı oluşturmaması için Ordu sigortalı nakliyat yapmaktayız. Her nakliyatın maliyetinin ayrı olduğunu bilerek size özel fiyat çözümleri geliştirmekteyiz. Nakliyat öncesi belirlenen fiyat yazılı bir sözleşme ile kesinleştirilmekte ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi sunulmaktadır.