Şehiriçi Nakliyat

Evinizi farklı bir adrese taşımanız gerektiğinde eşyalarınızın hasar görmemesi için profesyonel hizmet almanız gerekmektedir. Ordu Nakliyat olarak uzun yıllardır Ordu şehir içi nakliyat hizmetini profesyonel kadromuz ile vermekteyiz. Oluşturduğumuz memnun müşteri portföyümüzü gün geçtikçe genişletmekteyiz. Bunu da verdiğimiz garantili hizmet ile başarmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Güvenilir firma olmayı üstlendiğimiz nakliyatları tam zamanında sorunsuz olarak sonuçlandırıyor olmamız ile başarmaktayız. Planlı olarak çalışmakta evinizin taşınması için firmamızı tercih ettiğinizde uygun olduğunuz gün için taşınma planı oluşturmaktayız.

Nakliyat öncesinde evinizi ziyaret ederek eşyaları yerinde görmekte ve bu şekilde sizin ve firmamız için en uygun olacak fiyatı belirlemekteyiz. Sunduğumuz fiyat teklifini onaylamanızın ardından ise planlama yapmakta ve bu planı da yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal bir firma olarak yapılan anlaşmanın yazılı olmasını sağlamakta ve bu şekilde nakliyat bittikten sonra ilave maliyetler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği Vermekteyiz

Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesini önlemenin en etkili yolu doğru teknik ve malzeme kullanılarak Ordu eşya paketleme ve ambalajlama yapılmasıdır. Firmamız bunun için alanında uzman ekipleri ile bu işlemi yapmaktadır. Taşınma öncesinde sizlerin sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacak geri kalan eşyalar ekiplerimiz tarafından toplanacaktır. Sektöre getirdiğimiz yenilikler arasında eşyaların yerleştirilmesi işlemi bulunmaktadır. Bu sayede eşyaların yeni evinize taşınmasından sonra yerleştirmek için zaman kaybı yaşamamakta ve yorulmanıza da gerek kalmamaktadır. Eşyaları dikkatle yerleştiren ekibimiz işini tamamlayarak evinizden ayrılmaktadır.

Bina merdivenlerinin eşya taşımak için uygun olmadığı bilinmekte ve merdivenler kullanıldığında çeşitli riskler ortaya çıkmaktadır. Bu riskleri ortadan kaldırmak için firma olarak sahip olduğumuz portatif yük asansörlerini kullanmaktayız. Taşınma günü bina önüne getirdiğimiz asansör kurulmakta ve testi de yapıldıktan sonra eşyaları Ordu asansörlü nakliyat yapılarak araçlara alınmaktadır. Eşyaların güvenliğinin yanında konforlu bir şekilde taşınması da bu şekilde sağlanmaktadır. Şehir içinde olduğu gibi farklı bir şehre evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde de geniş ekiplerimiz ve yeni model araç filomuz ile yanınızda yer almaktayız.