Hakkımızda

Nakliyat sektörünün gelişmesine katkıda bulunan Ordu Nakliyat firmamız dinamik ekibi ile sadece kendi şehrimize değil tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta ise hizmet kalitemizden hiçbir şart altında ödün vermediğimizdir. Her müşterimiz bizim için aynı öneme sahiptir. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmete gelen taleplerin artmaya devam ediyor olmasıyla büyümeye ve gelişmeye de önem vermekteyiz. Gelen talepleri tam zamanında karşılayabilmek için yılın her günü ve saati özveri ile çalışmaktayız. Kurumsallaşmış bir firma olarak bireysel ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızın tam zamanında karşılanmasını sağlamaktayız.

Profesyonel ekiplerimiz ile üstlendiğimiz nakliyatları hızla sonuçlandırmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Firmamız büyürken ülkemizde ki işsizlik sorunun çözümüne de yeni yarattığı istihdamlar ile yardımcı olmaktadır. Nakliyat sektöründe çalışmak isteyen işini severek yapan kişileri ekiplerimize katmakta kurumsal bir firmada iş sahibi olmalarını sağlamaktayız. Güvenliğe önem vermekte bizden hizmet akan kişi ve kurumların eşyalarının tam koruma altında olmasını sağlamaktayız. Bununla yetinmemekte en önemlisi insan sağlığı diyerek çalışanlarımız içinde iş güvenliği önlemlerini eksiksiz olarak almaktayız.

Hizmetlerimiz

Nakliyat sektörünün Ordu evden eve nakliyat alanında uzman ekiplerimiz ülkemizin her noktasına evinizi ya da ofisinizi sorun yaşamadan taşımanızı sağlamaktadır. Stresli bir dönem geçirdiğinizi bilerek güler yüzlü ve anlayışlı olmaya önem vermekteyiz. Nakliyatı koordine eden yetkili arkadaşlarımız bütün süreçten haberdar olmanızı sağlamanın yanında bütün sorularınızın da cevap bulmasını sağlamaktadır. Şehir içi nakliyatta olduğu gibi şehirler arası nakliyat sırasında da uygun araçlar kullanmakta ve eşyaların araç içinde güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaşması sağlanmaktadır.

Nakliyat yüksek maliyetli bir hizmet alanı olması nedeniyle bu yönde ihtiyacı olan kişiler uygun maliyetler ile hizmet veren firma arayışına girmektedirler Bu noktada firmamız hem kaliteli hizmeti hem de uygun fiyatları birlikte sunuyor olması ile doğru tercih olmaktadır. Daha uygun maliyetli çözümler arayan kişilere de Ordu parça eşya taşıma hizmetimizi sunmaktayız. Üst düzey güvenlik önlemlerinin olduğu şehir merkezine yakın depolarımız ise bir süre kullanmayacağınız eşyalarınızın güvenle kalması için bulunmaktadır.